Noc Biologów
NOC BIOLOGÓW
w Piątek, 14 stycznia 2022

Wydział Biologii

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Ul. Umultowska 89

61-614 Poznań

Zgłoszenia i rezerwacje

Zaloguj się

E-mail

HasłoPrzypomnij mi hasło...

Nie mam jeszcze konta - chcę się zarejestrować


Uwaga! Podczas dokonanywania rezerwacji prosimy o dostosowanie się do poniższych zasad:


    1. Rejestrowania uczestników tylko na te zajęcia, które są do nich adresowane. Przy każdej aktywności jest podany wiek uczestników, dla których przygotowano dany wykład czy warsztaty. Nieprzestrzeganie tej zasady będzie skutkowało anulowaniem rezerwacji.

    2. Wysłania informacji e-mailem, do koordynatorów Nocy Biologów, jeśli nie udało się Państwu zarejestrować na wybrane zajęcia. W miarę możliwości będziemy prosić wykładowców o dodanie kolejnych zajęć lub zaproponujemy Państwu inne.

    3. Po dokonaniu rezerwacji, w ciągu kolejnych pięciu dni (do 14.12.2019r.), prosimy Państwa o przesłanie, do koordynatorów Nocy Biologów, e-mailem, potwierdzenia udziału w wybranych zajęciach z podaniem liczby uczestników. Brak potwierdzenia będzie skutkował anulowaniem rezerwacji. Decyzja ta jest podyktowana naszym doświadczeniem z lat poprzednich. Niejednokrotnie, bowiem, miejsca na zajęciach były blokowane internetowo, aż do momentu rozpoczęcia imprezy, po czym rezerwujące je osoby, były nieobecne. Zdecydowanie chcemy uniknąć takich sytuacji, ponieważ wiele osób, które chętnie uczestniczyłyby w danych zajęciach nie mogło z nich skorzystać, a dodatkowo prowadzący byli zawiedzeni brakiem słuchaczy.

    4. Na tydzień przed imprezą prosimy Państwa o aktualizację liczby uczestników, tym razem już bezpośrednio przez konta, które służyły do dokonania rezerwacji.Odwiedzin: 3761170 | Ostatnia aktualizacja: 2022-04-25, 13:03  Copyright 2011 Wydział Biologii UAM w Poznaniu. Projekt i wykonanie: Rafał Bajaczyk brav

Pełną odpowiedzialność za organizację wydarzeń w ramach Nocy Biologów ponoszą lokalni organizatorzy akcji.